قفل اتوماتیک درب منزل

قفل برقی درب اتوماتیک

 

بطورکلی درب ها و سازه های اتوماتیک به منظور حفظ ایمنی بیشتر و بهتر و نیز حفظ بهداشت در ساختمان ها به کار برده می شوند. در گذشته از قفل های معمولی برای باز و بسته کردن درب ها استفاده می شده است. امروزه با اختراع درب های اتوماتیک به جهت افزایش ایمنی این نوع از درب ها از نوع جدید و مدرن قفل برقی نیز در آنها استفاده می گردد.

قفل برقی یک دستگاه قفل است که با استفاده از جریان الکتریکی عمل می کند. که بدون استفاده از کلید و تنها با استفاده از ریموت قفل درب باز و بسته میشود. از مزایای این نوع قفل ها میتوان به قفل شدن خودکار پس از بسته شدن درب اشاره کرد. زیرا که در درب های دستی قدیمی به هنگام خروج باید درب را قفل میکردید که در بسیاری از موارد امکان فراموشی وجود داشت. اما این قفل ها بطور خودکار پس از هربار خروج و ورود قفل می گردد و این مسئله برای درامان ماندن کودکان برای درب های حیاط نیز بسیار کاربردی و ایمن است

قابلیت های فنی قفل برقی درب اتوماتیک.

 • کارکردی نرم و یک دست
 •  دو سال گارانتی معتبر شرکتی
 • قابلیت نصب عمودی و افقی
 • بدنه مستحکم و مقاوم در برابر ضربه و فشار
 • وجود دستگیره بر روی قفل برقی برای باز کردن دستی قفل
 • امکان نصب بر روی انواع درب آهنی نفررو و پارکینگ
 • فشار معکوس به درب و رها سازی زبانه تحت فشار قفل برقی
 • سیستم دائم قفل و عدم نیاز به ۳ قفله کردن درب در هنگام خروج از ساختمان
 • امکان هماهنگی با انواع ریموت کنترل ، کارتخوان ، صفحه کلید رمزی ، سنسور اثر انگشت و …

 

 •                                                                                                                                
  مزایای قفل برقی درب اتوماتیک

معمولا افراد در شب درب ورودی ساختمان خودشان را قفل می‌کنند و در این هنگام درب از طریق آیفون نیز باز نمی‌شود. اما اگر از این نوع قفل استفاده کنیم؛ با فشردن دکمه درب باز کن آیفون، درب باز می‌شود و دوباره درب به صورت کامل ( ۳ قفله) می‌شود. از دیگر مزایای قفل برقی می‌توان به نصب شدن کامل آن بر روی انواع درب‌های پارکینگ اشاره کرد. این نوع قفل علاوه بر مزایای زیاد معایبی نیز دارد که عمده عیب این وسیله شکل ظاهری زشت و ابعاد بزرگ آن است.

نصب قفل های برقی درب اتوماتیک

اگرچه شاید استفاده از قفل های برقی مشکل باشد اما اگر نگران امنیت املاک خود هستید و یا اینکه باید اوراق خود را در یک مکان امن قرار دهید در آن صورت این نوع قفل برایتان مناسب است. از لحاظ قانونی برای برخی از مکان های تجاری و محل کار باید از این نوع قفل ها استفاده کرد و نصب آن ها هم ارزان است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که قفل را در در نصب کنید و یا حتی در را تعویض کنید.

 

کلیدسازی - کلیدسازی سیار - کلیدسازی شبانه روزی - کلیدسازی صادقیه - کلیدسازی برق آلستوم کلیدسازی ستارخان - قفل برقی لاک پشتی - قفل دیجیتال - قفل کلونی - قفل زبانه دار - کلیدهای دیجیتالی قفل درب اثرانگشتی - قفل برقی شاستی دار - قفل برقی بدون شاستی - قفل های سیلندری