قفل فرمان رمزدارخودرو

 وسیله‌ای به شکل یک میله‌ی کشویی که آن را به جهت جلوگیری از چرخش و گردش فرمان، به آن متصل می کنند. عموما قفل فرمان از فلزات مستحکمی ساخته شده است و به همین دلیل بریدن آن کار چندان ساده‌ای نیست. سادگی در استفاده از قفل فرمان، از اصلی ترین مزایای استفاده از آن است. همچنین به علت کشویی بودن و قابلیت تغییر اندازه، می‌توان آن را به راحتی زیر صندلی یا در صندوق قرار داد.
 
    با این که استفاده از این محصول آسان است، اما بعضی اشخاص، به مرور از فرایند تکراری استفاده از آن خسته می‌شوند. از همین جهت است که تنوع این محصولات رو به افزایش است. تنوع در کنار افزایش ضریب ایمنی و همچنین سعی در زیباتر کردن محصولات، عواملی هستند که باعث ورود مدل های جدید به بازارهستند.
 
     این محصول دارای قیمتی مناسب، به همراه کارایی بسیار بالا می باشد به نحوی که می توان از آن هم به عنوان قفل فرمان و هم قفل پدال استفاده نمود. باید توجه نمود که استفاده ازین محصولات به هیچ عنوان تضمینی برای جلوگیری از سرقت به حساب نمی آید. و حفظ سایر نکات ایمنی نیز باید همیشه در اولویت خودرو سواران باشد.
 
* این محصول جزء محصولات با رده کیفیتی بالا بوده که نحوه ی نصب و استفاده از آن بسیار ساده و دارای طراحی مناسب می باشد. قیمت مناسب این محصول نیز بر محبوبیت این محصول افزوده است.

  کلیدسازی - کلیدسازی سیار - کلیدسازی شبانه روزی - کلیدسازی صادقیه - کلیدسازی برق آلستوم -  کلیدسازی ستارخان -  قفل فرمان رمزدار - قفل فرمان خدرورمزدار - قفل فرمان سنگین - قفل فرمان قوی - قفل فرمان خودروهای اتومات - قفل فرمان خودروهای سواری - قفل فرمان ایربگ دار - قفل فرمان کلاغی سبک - قفل فرمان عصایی - قفل فرمان سه کاره سنگین - قفل فرمان چنگکی دوبل - قفل فرمان چتری - قفل  -قفل فرمان داخل فرمان - فرمان باتومی