کلیدساز

با وجود تولید انواع قفل های دیجیتالی و هوشمند هنوز هم هر محله ای به یک کلید ساز وارد نیاز دارد. کلید ساز کسی است که در زمینه ساخت و کپی کلیدها تخصص دارد و می تواند هر نوع قفلی را باز و بسته کند. این روزها کلیدسازها هم با پیشرفت تکنولوژی همگام شده اند و خدمات متنوع تری را ارائه می دهند. باز کردن قفل های هوشمند درب ساختمان، باز کردن درب گاو صندوق و همچنین خدمات ویژه گشودن درب اتومبیل از کاربردی ترین خدمات کلید سازی در محل است. با توجه به حساس بودن حرفه کلید سازی لازم است تا افراد شاغل در این حرفه مجوزهای لازم و پروانه کسب را دریافت کنند.

خدمات کلیدسازی درمحل

کلیدسازها در دو حیطه کپی کردن کلید و باز کردن قفل درب فعالیت دارند. داشتن یک کلید یدکی همه لازم است برخی افراد برای همه اعضای خانواده یک کلید یدک تهیه می کنند. در گذشته کار کلید سازها به همین حد محدود می شد اما این روها سرویس های خدماتی کلید سازی سیار بخش بزرگی از مشکلات را برطرف می کنند. کلید ساز حرفه ای در تمام زمینه های ساخت و تعمیر قفل و کلید مهارت دارد. شاغلین در این حرفه علاوه بر توانایی کار با دستگاه ها و ابزار ماشین کلید زن می توانند هر نوع قفلی را باز کنند. با توجه به این موضوع همیشه از کلید سازهای شرکتی کمک بگیرید زیرا استاد هویتی این افراد توسط شرکت خدماتی بررسی می شود. کلیدسازهای دوره گرد قابل پیگیری و شناسایی نیستند. این نکته را هم در نظر بگیرید که قفل سازهای خوب همگی جذب شرکت های معتبر می شوند.

برخی از خدمات کلید سازی  اینها هستند :

حضور به موقع در محل و توانایی انجام کارهای اولیه

توانایی تشخیص مشکل و ارائه راه حل های مقرون به صرفه تر

خدمات کلید سازی در محل برای هر نوع کلید برای هر نوع قفل

ساخت کلید یدک از روی کلید اصلی

توانایی گرفتن پلیسه کلید های ساخته شده

تعمیر انواع قفل های ساده و پیچیده

توانایی کار با ابزار های کلید سازی (ماشین کلیدزن، کولیس و…)

مهارت کار با اره کمان و برش کاری با اره

کلیدسازی - کلیدسازی سیار- کلیدسازی شبانه روزی -  قفل سازسیار - کلیدسازی صادقیه  - کلیدسازی برق آلستوم - کلیدسازی درمحل  - کلیدسازی فوری  - کلیدسازی برتر - کلیدساز - کلیدسازی ستارخان - کلیدکامپیوتری  - کلیدکددار - کلیداصلی- ماشین کلیدزن - کلیدهای ریموت دار - کلیداصلی - کلیدهای ساخته شده -