درب ضدسرقت

درب ضد سرقت دربی ست که علاوه بر جلوگیری از ورود سارقین، بر اساس استانداردهایی چون عایق سرما، گرما، باد رطوبت و صدا طراحی و ساخته شده است.
درب های تولید شده باید به تناسب محل مورد استفاده با ویژگیهای متفاوت انتخاب گردند. برای مثال می توان از دربهای ساده فلزی که از دولایه ورق سخت به ضخامت یک میلیمتر در دو طرف درب و یک لایه عایق صدا و دما بعنوان لایه میانی ساخته شده در آپارتمانهایی که امکان ایجاد سروصدا توسط سارقین بمنظور تخریب درب امکان پذیر نمی باشد استفاده نمود لیکن در مواردی که سارقین امکان و فرصت ایجاد سر و صدا به منظور تخریب درب را داشته باشند، همچون اماکنی دور از حضور جمع ازجمله ویلاها کارخانجات, انبارها، ... میبایست از دربهای ضد سرقت با ویژگیهای خاص استفاده نمود تا امکان نفوذ سارقین پس از برش و تخریب لایه های سطحی درب به داخل ساختمان را غیرممکن سازند. در این گونه موارد نه تنها ضخامت لایه های فولادی در دو طرف درب به دو میلیمتر و جمعا چهار میلیمتر افزایش می یابند بلکه لایه میانی نیز از طریق ایجاد شبکه مستحکم فولادی به همراه تزریق مواد ویژه ضد برش, ضد مته، ضد اسید و ضد تخریب در میان آن تقویت گردیده و از استانداردهای ویژه کیفیت اینگونه دربها برخوردار میگردد.

صرفنظر از استانداردهای امنیتی موردنیاز در تولید و انتخاب دربهای ضدسرقت, دیگر ویژگیهای دربهای ضد سرقت به منظور ارتقا کیفیت لایه های بیرونی و درونی درب در اماکن خاص ازجمله پوششهای ضدرطوبت, ضد اسید به عنوان ویژگیهای پنهان و غیر قابل رویت، بمنظور استفاده درمکانهای مرطوب و یا صنعتی از نکات ضروری در هنگام انتخاب دربهای ضد سرقت تلقی میگردد.
در پایان باید گفت که بهترین و مرغوبترین دربهای ضدسرقت زمانی بکار می آیند که سارقین از تخریب قفل نصب شده برروی درب ناتوان بمانند, پس هیچ دربی، حتی اگر از فولاد نفوذ ناپذیر و براساس استانداردهای جهانی نیز ساخته شده باشد، بدون نصب قفل ضد سرقت تفاوتی با یک درب چوبی معمولی نخواهد داشت

 

کلیدسازی - کلیدسازی سیار- کلیدسازی شبانه روزی -  قفل سازسیار - کلیدسازی صادقیه  - کلیدسازی برق آلستوم - کلیدسازی درمحل  - کلیدسازی فوری  - کلیدسازی برتر - کلیدساز - کلیدسازی ستارخان درب ضدسرقت - قفل درب ضدسرقت - دستگیره درب ضدسرقت - لولاویراق آلات درب ضدسرقت - درکوب   - درب ضدسرقت - دستگیره درب ضدسرقت  - چشمی درب درب ضدسرقت - درب ضدسرقت شیشه خور- درب ضدسرقت فلزی - درب ضدسرقت ویلایی -درب ضدسرقت 2لنگه